elementy kolekcji:
LINATE to seria mebli stworzona dla ludzi poążającym za najnowszymi trendami. Nieszablonowy design, charakterystyczne białe korposy wykonane z laminowanej płyty mdf odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysokoą temperaturę. Ergonomiczne rozwiązanie bezuchwytowe, prowadniece w szufladach z opóźniaczami, które powodują ciche zamykanie się szuflad.

L'HOMBRE to seria mebli i akcesoriów przedpokojowych przeznaczona dla tych, którzy cenią proste i wyrafinowane wzornictwo, ale jednocześnie szukają czegoś, co materiałem, kolorem i fakturą tworzy przytulniejszą, cieplejszą atmosferę. W projekcie seria l'hombre jest takim ocieplonym, "uczłowieczonym" highq - bezkompromisowym w formie, ale przytulniejszym w bezpośrednim kontakcie.
Meble l'hombre wykonywane są standardowo z okleinowanej płyty meblowej i lakierowanej stali. Wersja z naturalnym fornirem nosi nazwę
PREMIUM i jest - siłą rzeczy - nieco droższa.

SLIM to seria mebli przeznaczona przede wszystkim do pomieszczeń o niewielkim metrażu, dlatego większość elementów ma głębokość zaledwie 15 cm (superszczupłe). Składa się z dwóch linii produktów o identycznych wymiarach, ale wykonanych z różnych materiałów i różnie wykończonych. Daje to wprost nieograniczone możliwości aranżacji niewielkich nawet przedpokojów.
SLIM to kolekcja składająca się z wieszaków, szafek na obuwie, komód, szaf i szaf obrotowych wykonanych z płyty meblowej.

SLIM FLASH to wersja wykonana w całości z płyty MDF pokrywanej najwyższej jakości samochodowymi lakierami w kolorach białym, czarnym, czerwonym lub fioletowym. Ten rodzaj wykończenia nadaje serii prostych mebli zupełnie nową jakość.

HOME to seria mebli i akcesoriów wykonanych z lakierowanej blachy stalowej, uzupełnionych elementami z okleinowanej płyty meblowej. Jest to seria mebli lekkich, produkowanych seryjnie w kolorach grafitowym i szarym (dobrze kojarzących się z konwencją techno), ale dostępnych również w wielu żywszych i radośniejszych kolorach. Jest propozycją przede wszystkim dla odbiorcy młodszego, ceniącego najbardziej prostotę wzornictwa, żywe kolory i praktyczność mebli, jednak nawet w tej serii profilowane wieszaki W 002 i W 004, stanowiące alternatywę dla stalowych wieszaków W 001 i W 003 oraz elementy toaletek i półek z szufladami uzupełnieniają każdy zestaw stabilizującym ciepłem drewna.
Ostatnio seria HOME rozszerzona została o wersję HOME-FLASH.