Marzysz o idealnej sypialni, w której zregenerujesz siły po ciężkim dniu pracy? Będziesz do tego potrzebować perfekcyjnego materaca oraz odpowiedniego rozwiązania przechowywania, aby móc się zrelaksować w uporządkowanej przestrzeni. Pamiętaj, że to co widzisz, możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Znajdziesz tutaj:
sypialnia NAOMI
sypialnia LIONEL
sypialnia NICOL
sypialnia LINATE
sypialnia PELLO
kolekcja FOREST
łóżko ASPEN
łóżko TOKYO
      Materac zbyt miękki
Jeżeli materac jest za miękki to kręgosłup wygina się, przestrzenie między dyskami są jednostronnie ściśnięte i niewłaściwie odżywione.

      Materac zbyt twardy
Materac zbyt twardy podpiera ciało tylko w kilku miejscach przez co utrudnia krążenie krwi. Nie może być stosowany przez osoby starsze i posiadające kłopoty z krążeniem.
Materac o dobrej twardości
Materac o właściwie dobranej twardości sprawia, że kręgosłup jest w największym stopniu odciążony. Pozwala on na lekkie, naturalne wygięcie w pozycji „ na wznak” i utrzymanie linii prostej kręgosłupa w pozycji „ na boku”. Zapewnia właściwy obieg krwi i dobre odżywienie komórkowe.
Prawidłowe ułożenie ciała
Wybierając materac należy kierować się własnymi preferencjami dotyczącymi warunków snu ewentualnymi zaleceniami lekarza. Większość oferowanych przez nas modeli to materace średnio twarde.
Decyzja dotycząca wyboru materaca jest ogromnie ważna. Przesypiamy co najmniej 1/3 życia. Sen daje nam odpoczynek, relaks, zapewnia dobre samopoczucie. W czasie snu człowiek regeneruje siły, uspokaja nerwy, łagodzi różnego rodzaju dolegliwości. Odpowiednio dobrany materac, stelaż oraz poduszka to gwarancja komfortowo przespanej nocy.

Rodzaj wypełnienia materaca, kolejność warstw, właściwy pokrowiec, odpowiednio dobrany stelaż, ale również nakładka higieniczna i pościel, wszystko to wpływa na jakość naszego snu. Dobrze dobrany materac dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Wybierając właściwy dla siebie materac należy w sklepie położyć się na nim i wypróbować czy jest dla nas odpowiednio twardy. Kiedy na nim leżymy zwróćmy uwagę, jak dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Powierzchnia materaca powinna być równa i elastyczna, tak by dokładnie podpierała każdą część ciała i pozwoliła pozostać kręgosłupowi w swoim naturalnym kształcie.


Syriusz P-3
Wkład: zawiera sprężyny kieszeniowe 7-strefowe, przekładki tapicerskie, płyty z pianki poliuretanowej o zwiększonej gęstości, warstwę bawełny oraz wełny owczej.
Pokrowiec: z materiału obiciowego typu dzianina, pikowanego włókniną antyalergiczną o gramaturze 200 g/m2.
Wysokość: ok. 19 cm
Zalety: punktowa sprężystość wkładu sprawia, że materac dopasowuje się do kształtu ciała, a tym samym zapewnia wysoki komfort snu. Posiada stronę zimową oraz letnią. Zastosowanie pianki o zwiększonej gęstości podnosi sprężystość materaca.
Opcje : do wyboru sprężyna o twardości H2 lub H3.
Cennik:
W naszej ofercie również: